Відгуки

Світлана Подворная
Київ, Україна

Відмінний табір! Рекомендую! Спасибі Поліні за любов до дітей і бажання навчити новому! Мій син дуже задоволений, ввечері не могла забрати додому, тому що він грав в шахи або лото. Кожен день мій «Не малює» дитина щось малював, робив вироби, займався англійською … Спасибо большое дівчаткам, що змогли зацікавити дітей і зробити їх день насиченим! Хороший колектив! Залишаємося на наступну зміну.

Зіна Светелик
Київ, Україна

Скільки викладачів у Вас залишилося в пам’яті? Хороших. Справжніх. Про яких приємно згадувати. Коли людина займається тим, що любить, до чого лежить душа, як правило, результати прекрасні. Якщо хочете швидко і з задоволенням вивчити французьку, ви потрапили в хороші руки. Не часто зустрічаються викладачі, які вкладають свою душу. Нам дуже пощастило!

Галина Єременко
Суми, Україна

Хочу подякувати Поліні Аршиновій за якісне викладання французької мови. Другий рік займаюся з цим викладачем по Skype вивченням мови з нульового рівня. Маючи досвід викладання, велику бібліотеку книг для вивчення французької мови, вибір франкомовних фільмів, наші уроки проходять захоплююче і цікаво, і головне – з користю. Завдяки Поліні освоїла курс граматики і кожен день поповнюю свою лексику новими словами, фразами, темами. Із задоволенням завжди чекаю наших уроків! Merci pour tout! Je garderai en mémoire cette période de nos leçons !!!

Залишити відгук
Дякую
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Помилка
Вибачте, але вашу заявку не надіслано.
Передзвоніть мені!

  Виберіть зручний спосіб зв'язку:
  Авторизуйтесь для скачування
  Авторизуйтесь с помощью:
  Вхід в бібліотеку

   Будемо раді отримати від Вас зворотній зв'язок!
   Авторизуйтесь за допомогою:
   Дякую
   Ваш відгук з'явиться на сайті після перевірки модератором