Курси

Чому варто вчитися у нас?

Ретельний відбір викладачів. Професіоналізм викладачів підтверджується не тільки відповідною освітою, наявністю міжнародних сертифікатів, а й практичними результатами їх роботи. Береться до уваги не тільки їх рівень володіння іноземною мовою, а й уміння знайти найбільш підходящий, для кожного конкретного студента, спосіб подачі матеріалу. Ми заохочуємо постійне вдосконалення і розвиток кожного учасника нашої команди.

Контроль знань. Нами передбачені різноманітні форми контролю навчальної діяльності студентів (фронтальна, групова, індивідуальна), і способи його здійснення (усний, письмовий, практичний). Що ж стосується методів контролю, то останнім часом, до пріоритетних з них зараховується тестування, основними функціями якого є оцінка і самооцінка.

Групи не перевищують 7 осіб. Це дозволяє викладачеві приділяти увагу кожному; в той же час така кількість ідеально для спілкування, обміну думками в групі, складання діалогів.

 Безкоштовне пробне заняття в групі. Після уроку Ви зможете поговорити з адміністрацією школи і майбутнім викладачем, дізнаєтеся про методику навчання, ознайомитеся з навчальними матеріалами, побачите місце проведення занять, а так само пройдете тест на визначення Вашого поточного рівня володіння мовою.

 Багато додаткового матеріалу. У нашому арсеналі десятки сучасних, автентичних, навчальних посібників, який регулярно поповнюється. Ми активно ведемо наші сторінки в соцмережах і відправляємо нашим студентам в групи, в месенджери, велика кількість додаткового і цікавого матеріалу (статті, пісні, відео і т.д.).

 Регулярно відстежуємо зворотний зв’язок з нашими студентами, враховуємо зауваження і побажання, і, підвищуємо якість освіти.

 

Наші курси

Ми надаємо Вам можливість освоїти з нами 4 мови:

Французька

Одна з найбільш вивчаємих іноземних мов

Іспанська

Офіційна мова більше 20 країн світу

Китайська

Одна з найпопулярніших мов у світі

Англійська

Найбільш поширена мова в світі

Ціни

Виберіть тариф, який підходить саме Вам!

1200 ₴

Діти
Заняття в групі до 8-ми чоловік Вашого рівня знань
 • online / offline
 • 90 хвилин
 • 2 рази на тиждень
 • 8 разів на місяць
Записатися

1600 ₴

Дорослі
Заняття в групі до 8-ми чоловік Вашого рівня знань
 • online / offline
 • 90 хвилин
 • 2 рази на тиждень
 • 8 разів на місяць
Записатися

1500 ₴

Індивідуально
Індивідуальні заняття в зручному для Вас режимі
 • online / offline
 • 60 хвилин
 • 5 занять
 • 1 заняття – 300 грн

1 + 1 (заняття в парі) = 2250 ₴

Записатися

Рівні володіння іноземною мовою

A1
A2
Елементарне володіння
B1
B2
Самодостатнє володіння
C1
C2
Вільне володіння

Сертифікати

Після закінчення курсу Ви отримаєте Сертифікат нашого центру, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою, згідно CEFR. Комплексна підготовка до іспиту дозволить Вам зміцнити свої знання для успішної здачі іспиту на отримання міжнародного сертифікату. Крім необхідних знань, Ви придбаєте потрібну впевненість і навички для здачі: детально вивчите структуру іспиту, навчитеся розподіляти час, писати академічні есе, будувати монолог на задану тему в умовах максимально наближених до екзаменаційних, ізнаєтеся стратегічні прийоми виконання завдань.

DELF/DALF
Французька
DELE
Іспанська
HSK
Китайська
IELTS
Англійська

Тест DELF – Diplome d’еtudes en langue Franсaise – міжнародний іспит з французької мови першої категорії, спеціально розроблений для оцінки навичок усного та писемного мовлення Міністерством освіти Франції.

Іспит DELF розділений на 4 рівня складності – від початкового до незалежного, які приведені у відповідність з міжнародною шкалою оцінки знань з іноземної мови. Безсумнівний плюс проходження іспиту DELF складається в отриманні офіційного диплома, термін дії якого не обмежений.

Наявність сертифіката DELF дає можливості:

 • Вступ до коледжів та університетів Франції (для цього необхідний диплом DELF як мінімум рівня В2);
 • Працевлаштування до франкомовнх компаній (наявність диплома DELF рівня В2 є обов’язковою вимогою при прийомі на роботу іноземців);
 • Отримання посвідки на проживання у Франції.

Тест DALF – Diplôme approfondi de langue française – міжнародний іспит з французької мови другої категорії, який свідчить про володіння мовою на високому рівні. Диплом DALF видається Міністерством освіти Франції, іспит проводиться в 130 країнах світу 2 рази в рік.

Тест розділений на два рівня – С1 і С2, завдання другого трохи складніше. Термін дії офіційного диплома DALF не обмежений. Примітно, що іспит можна перездавати, але лише в тому випадку, якщо при першій спробі кандидат не отримав прохідний бал. Поліпшити результат DALF в іншому випадку неможливо.

Наявність сертифіката DALF дає можливості:

 • Вступ до кращих університетів Франції на найпрестижніші програми;
 • Претендувати на стипендію від французького уряду або альтернативних фондів;
 • Працевлаштування у франкомовні компанії в Європі.

DELE – Diplomas de Espanol como Lengua Extranjera – диплом міжнародного зразка, що підтверджує володіння іспанською мовою на певному рівні.

Іспит розбитий на шість рівнів – від початкового до просунутого, примітно, що кандидат повинен самостійно визначити свій мовний рівень ще до здачі тесту. DELE лише може його підтвердити або ж ні в залежності від результату тесту.

Наявність сертифіката DELE дає можливості:

 • Вступу до навчальних закладів Іспанії (для зарахування на програми бакалаврату та магістратури досить мати сертифікат рівня B2, навчання в аспірантурі передбачає наявність сертифіката рівня не нижче C1);
 • Працевлаштування в іспаномовних країнах (знадобиться сертифікат рівня B2);
 • Викладати іспанську мову у вітчизняних школах та університетах (необхідний сертифікат рівня С2).

Тест HSK – China`s Hanyu Shuiping Kaoshi – міжнародний кваліфікаційний іспит, що оцінює навички використання китайської мови в побутових, робочих і навчальних ситуаціях у осіб, які не є носіями китайської мови.

Іспит HSK складається з двох незалежних частин – усній і письмовій, здавати які можна окремо. Письмовий іспит (HSK) розділений на 6 рівнів складності. Перші три рівні підтверджують навички володіння китайською мовою на базовому рівні. Останні три рівня дозволяють претендувати на вступ за програмою бакалаврату, магістратури та аспірантури в китайські університети. Усний іспит (HSKK) розділений на три рівні складності. Для вступу в китайський вуз досить надати сертифікат 2-го рівня.

IELTS – International English Language Testing System – іспит, який перевіряє знання англійської мови у іноземців. IELTS потрібно для вступу до університетів більшості країн Британської Співдружності.

Структура іспиту однакова для обох форматів IELTS. (Загальний (General Training IELTS) здають особи, які бажають іммігрувати до Нової Зеландії, Канади або Австралії. Завдання загального IELTS перевіряють навички повсякденного спілкування. І Академічний (Academic IELTS) потрібен абітурієнтам, які вступають на англомовні програми. Завдання оцінюють вашу готовність проходити навчання англійською .)

Не відкладай!
Запишись на пробне заняття прямо зараз!

  Хочу вивчати:
  З якого джерела Ви дізналися про нас?
  Дякую
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
  Помилка
  Вибачте, але вашу заявку не надіслано.
  Передзвоніть мені!

   Виберіть зручний спосіб зв'язку:
   Авторизуйтесь для скачування
   Авторизуйтесь с помощью:
   Вхід в бібліотеку

    Будемо раді отримати від Вас зворотній зв'язок!
    Авторизуйтесь за допомогою:
    Дякую
    Ваш відгук з'явиться на сайті після перевірки модератором